wiara nadzieja miłość
Łapię życie garściami

Powtarzaj TE słowa, a Nowy Rok będzie pełen optymizmu

Ostatni tekst w tym roku. Zbiór refleksji które kiełkowały przez ostatnie 12 miesięcy. Osobiste doświadczenia. Subiektywne obserwacje. Duża uniwersalność. Życie bywa przewrotne. Więcej nas łączy niż dzieli. To, co najważniejsze. To, co przesiane spośród mało istotnego. To, co najprawdziwsze. W punkt.

WIARA

Wierzę w dobre dziś i lepsze jutro. Wierzę, że będę mieć siłę do działania. Wierzę, że będę mieć motywację. Wierzę, że nie muszę nieustannie walczyć. Wierzę, że mogę po prostu przeżywać. Wierzę w swoje dzieci. Wierzę, że wychowam ich na dobrych ludzi. Wierzę w naszą rodzinę. Wierzę w spokój. Wierzę w wewnętrzną harmonię. Wierzę w miłość. Wierzę w dobro. Wierzę w swoich przyjaciół. Wierzę w szczere relacje. Wierzę, że warto dawać. Wierzę, ze warto brać. Wierzę w swój potencjał. Wierzę w swój sukces. Wierzę w swój intelekt. Wierzę w swoją mądrość. Wierzę w swoje serce. Wierzę w siebie.

NADZIEJA

Mam nadzieję, że to co złe odejdzie w niepamięć. Mam nadzieje, że wiele przede mną. Mam nadzieję, że dobro wraca. Mam nadzieję, że liczy się szczerość. Mam nadzieję, że liczy się empatia. Mam nadzieję, że liczy się prawda. Mam nadzieję, że liczy się dusza. Mam nadzieję, że liczy się człowiek. Mam nadzieję, że egoizm nie dominuje. Mam nadzieję, że warto pomagać. Mam nadzieję, że miłość jest najważniejsza. Mam nadzieję, że marzenia się spełniają. Mam nadzieję widzieć więcej. Mam nadzieję poczuć więcej. Mam nadzieję być więcej. Mam nadzieję wiedzieć więcej. Mam nadzieje kierować się priorytetami. Mam nadzieję odpuszczać nieistotne. Mam nadzieję nie przejmować się zanadto. Mama nadzieję na większy luz. Mam nadzieję na pozytywne emocje. Mam nadzieję, że zawsze będę spontaniczna. Mam nadzieję być szczęśliwa. Mam nadzieję dawać szczęście. Mam nadzieję, że życie jest piękne.

MIŁOŚĆ

Kocham nad życie swoje dzieci. Kocham swoich najbliższych. Kocham ludzi z duszą. Kocham piękno natury. Kocham podróże. Kocham zachwycające widoki. Kocham dni pełne słońca. Kocham dobrą energię. Kocham pozytywne emocje. Kocham inspiracje. Kocham się śmiać. Kocham małe szaleństwa. Kocham marzyć. Kocham realizować plany. Kocham cudowne zapachy. Kocham ruch. Kocham książki. Kocham być zaczytana. Kocham dobre filmy. Kocham przesłania. Kocham się wzruszać. Kocham być potrzebna. Kocham dawać wsparcie. Kocham otrzymywać wsparcie. Kocham życie. Uczę się kochać siebie.

Najlepsze dopiero nadejdzie

Ogrom wiary. Ogrom nadziei. Ogrom miłości. Brzmi pięknie, bo tak ma być. W każdej sytuacji warto znaleźć coś pozytywnego. Coś, co dodaje otuchy. Coś, co daje siłę. Coś, co motywuje. Coś, co prowokuje do działania. Coś, co wzmacnia. Coś, co cieszy. Coś, co raduje. Powtarzam to sobie nieustannie. Niech każdego dnia życie będzie jeszcze piękniejsze. Choć ciut, choć odrobinę. Po prostu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *